1. Ana Sayfa
 2. Wordpress
 3. Wordpress İçin En İyi Eklentiler

Wordpress İçin En İyi Eklentiler

featured

Wordpress için en iyi eklentiler listesini sizler için hazırladım. Wordpress oldukça esnek içerik dağıtım sistemi olmasının getirdiği avantajlarla bir çok Wordpress eklenti havuzuyla birlikte haber, e-ticaret ve blog sitesi kurma imkanı veriyor.

Wordpress Eklentiler

Wordpresss en iyi eklentiler ile ilgili listeye geçmeden önce, Eklentiler nedir hangileri kullanılmalıdır bunlarla ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle her eklentiyi kurmak doğru değil. Bun sebeplerinden biri Siber Güvenlik açısından kurduğunuz her eklentiye dikkat etmelisiniz. Çünkü kurduğunuz eklentinin düzenli olarak güncelleme alması bu sayede oluşa bilecek güvenlik açıklarının önüne geçilmesi oldukça önemlidir.

Wordpress En iyi Eklentiler

En iyi ücretsiz wordpress eklentileri listemize gelelim. Sizler için en iyi wordpress eklentileri hangileri hepsini tek tek deneyerek sizler için hazırladığım listeye ekledim.

Wordpress SEO İcin En İyi Eklentiler
Wordpress SEO İçin En İyi Eklentiler

Wordpress SEO İçin En İyi Eklentiler

SEO konusunda bir çok Wordpress SEO Eklentisi var ancak bunlardan bir kaçı oldukça iyi iş çıkartıyor;

 1. All İn One SEO
 2. Yoast SEO
 3. Rank Math
 4. SEO Press
Wordpress Hızlandırma Eklentileri
Wordpress Hızlandırma Eklentileri

Wordpress Hızlandırma Eklentileri

Wordpress Hızlandırma konusu aslında detaylı bir konu ama acil sitenizi hızlandırmanız için Wordpress Hızlandırma Eklentileri listesinden yararlana bilirsiniz;

 1. LiteSpeed Cache
 2. WP Rocket
 3. W3 Total Cache
 4. WP Super Cache
Slider Eklentisi
Wordpress Slider Eklentileri

Wordpress Slider Eklentileri

Wordpress Slider eklentisi seçimi yapmak, bir çok Slider Eklentisi olduğu için seçim yapmak oldukça zordur. Ama meraklanmayın sizler için en iyi slider eklentilerini seçtim;

 1. Slider Revolution
 2. Smart Slider
 3. Layer Slider
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Alp Eren Güney, Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Alanlarında Kendince Belirli Bir Yeterliliğe Ulaşmış ve Sürekli Kendini Geliştirmekte Olan Bir Girişimcidir.

Yorum Yap