Alp Eren Güney Kimdir ?

siber güvenlik uzmanı
Alp Eren Güney

Alp Eren Güney, Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Alanlarında Kendince Belirli Bir Yeterliliğe Ulaşmış ve Sürekli Kendini Geliştirmekte Olan Bir Girişimcidir. BiSEO başta olmak üzere bir çok web ve yazılım projelerinde öncü olarak görev almıştır. Şuana BiSEO.com.tr nin kurucu ortaklarından biridir.


Nerede Yaşıyor ?

Alp Eren Güney 10 yıl boyunca Sarıyer de yaşıyordu, İstinye Park projesinin başlamasıyla beraber Sarıyer den İstanbul Kağıthane ye taşınmak zorunda kaldı.

Ne İş Yapıyor ?

Alp Eren Güney, Staj dönemi bittikten sonra uzun bir süre Siber Güvenlik alanında eğitimler alarak Siber Güvenlik Uzmanı olma adımlarını atmaya başladı uzun bir süre Web Güvenliği üzerinde yoğunlaştı. İlerleyen dönemler de freelancer olarak seo hizmeti vermeye başladı. Şuanda Vadistanbul Ofis Blokların da çalışmakta. Alp Eren Güney, seo konusun da bir çok deneyimle beraber eğitim de alarak Kurucu Ortağı Oğuzhan Yener ile beraber BiSEO.com.tr yi açmakla beraber hem kurumsal hemde bireysel müşterilerine üst düzey profesyonel seo hizmeti vermekte.


Ağ Güvenliği Nedir ?

Ağ Güvenliği bağlı olduğunuz ağın 3.Şahsıların kötü niyetlerinin gerçekleşmesini önlemek için alınan önlemlere Ağ Güvenliği denir. Ağ Güvenliğinizi Sağlamak için Tıka!

Bilgi Güvenliği Nedir ?

İnternet üzerinde yaptığınız her işlem de size ait bilgiler sizin cihazını > modeminiz > Dış Ağ > Hedef Sunucu arasında sürekli olarak git onay al gel döngüsünde veri alış verişi yapmaktadır. Bu veri alış verişi başlangıcında ve hedef sunucuda alınan veri gizliği ve güvenliği önlemlerine Bilgi Güvenliği olarak bilinir.

Yaptığım Uygulamalar

Başa dön tuşu
Kapalı